Hizmetlerimiz

Özellikle günümüzdeki sosyal yaşamın ağırlaşan şartları, çalışma ortamımızdan kaynaklanan fiziksel sorunlar, hava şartları, günlük hayatın stresi, iş yerinde yaşadığımız stresli ortamlar insan bedenini yorduğu gibi beynimizin de gereğinden fazla yıpranmasına neden olmaktadır. Oysaki bedenimize ve beynimize gerekli hassasiyeti gösterir isek daha mutlu ve stressiz bir hayatın kapılarını aralayabiliriz adeta. İşte bu nedenden ötürü bedenimize gerekli değeri vermek adına masaj günümüzde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Masaj hizmetinden yararlanarak sizde bedeninizin hakettiği değeri verebilir, bir çok fiziksel rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. Masaj yaptırmak sizi rahatlatacağı gibi aynı zamanda psikolojik sorunlarınızdan da kurtulmanıza olanak sağlayacaktır. Balim masaj salonu olarak , masaj hizmeti veren masaj salonlarının aksine daha bilinçli ve daha farklı bir ortamda masaja verdiğimiz önem ve değer ile müşterilerimize tecrübemizi yansıtmaktayız. Sizde bedeninize hakettiği değeri vermek adına masaja hayatınızda yer verin.
İnci Masajı Vip odamızda uzman terapistimiz tarafından 45 dk süren masaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz. En iyi uzmanlarımızın size hizmet vereceği inci masajında 45 dakika boyunca süren seans ile alışkanlık yapacak bir masaj hizmeti yaşayacaksınız. Kampanyamız süresince ilave köpük masajı'da yaptırmak isterseniz 30 tl fark ödeyerek köpük masajı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
Payitaht masajı Vip odamızda iki terapist tarafından 40 dakika masaj + köpük masajı ile hizmet verdiğimiz, toplamda 60 dakika süren payitaht paketimiz 40 dakika boyunca süren masaj ile alışkanlık yapacak bir deneyim kazanacaksınız. Sizde vip odada payitaht paketi hizmeti almak isterseniz yalnızca 250 tl ödeyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Sultan's Masajı Vip odamızda 20 dakika jakuzi keyfinden sonra, uzman iki terapistimiz tarafından 40 dakika süren masaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz. En iyi uzmanlarımızın size hizmet vereceği vip oda masajında, jakuzi'den sonra alacağınız 40 dakikalık seans alışkanlık yapacaktır. Sizde vip odada sultan's masajı hizmeti almak isterseniz yalnızca 250 tl ödeyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz
Derin doku masajı Derin doku masajı biraz sert ve basılı bir masaj türü olsa da , kas ağrılarınız ve yaşadığınız strese dayalı ağrılarınızdan kurtulmanız için oldukça da iyi bir yöntemdir. Derin doku masajımız uzman terapistimiz tarafından 40 dakika sürmektedir.
Amber Masajı 60 dakika süren Amber masajımız, İnci Sultan Masaj salonuna özel olarak harmanlanmış aromatik yağlar ve özel teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Bu özel masajımızın keyfini sizde yaşayabilirsiniz, Amber masajı keyfini yaşayan siz değerli müşterilerimiz bu hizmetin abonesi olacaksınız.