Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Klasik Masaj
 
Standart bir klasik masaj terapisi 60 dakika sürmelidir. Masaj teknikleri kasları rahatlatırken, zihinsel stresi de ortadan kaldırır. Dolaşımı artıran ve vücut genelinde gevşemeyi artıran darbeler kullanan masör, kas ve eklem ağrılarının azalmasını sağlayacaktır. Klasik masajdaki teknikler dolaşım sistemini daha sağlıklı hale getirir. Vücuttaki metabolik atıkları boşaltır, detoks etkisi yapar. Klasik masajı kas adezyonlarını parçalar ve yaralanmaların sağlıklı iyileşmesini teşvik eder.
 
Yağlı Masaj
 
Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj, dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Masaj yaptıran kişi günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulur; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hisseder. Masaj yağları ile yapılır ancak bazen isteğe bağlı olarak kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da uygulanabilir.
 
Köpük Masajı
 
Keseden sonra özel liflerle vücut temizlenir ve köpükle rahatlama ve dinlendirmeye yönelik masaj yapılır. Masajın ardından vücüdunuz rahatlamış olur, zihninize ve bedeninize iyi gelecek bu masajı balım masaj farkıyla yaşayın.
 
Jakuzi
 
Jakuzi motor aracılığı ile uygun boyut ve dizayndaki küvetlere monte edilen su kanalları (jetler) ile küvetin içine su ve hava püskürten bir sistemdir. Salonumuzda jakuzili masaj odalarımız mevcuttur. Kendinizi şımartmak ve özel hissetmek için mutlaka jakuzi li masaj odalarımızda zaman geçirmelisiniz.
 

Hemen Web Siteni Oluştur
Mesaj Gönderin Hemen Ara